İş Kurma Fikirleri


Adıyamanlı Bayram Usta Çiğ Köfte Bayiliği

ADRES
Gimat Toptancılar Sitesi 14. Blok No: 395 Macunköy / Yenimahalle / ANKARA
TELEFON
0 312 387 0602
FAKS
0 312 387 0502
Sektör
Çiğ Köfte Bayilik
Merkez
Ankara
Kuruluş Yılı
1984
İşletme Adedi
10
Bayilik Adedi
360
Bayilik Hedefi
700
Giriş Bedeli
5.000 - 10.000 TL arası
İsim Hakkı
5.000 TL
Toplam Maliyet
10.000
Reklam Katılımı
YOK
Kar Oranı
%40
Yatırım Dönüşü
3 - 6 ay
Tah. Yat. Dönüşü
3.000 - 25.000 TL arası
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Meşhur Adıyaman çiğ köftecisi Bayram usta

Çiğ köfte bayiliği almak isteyen girişimcilere bayilik veren, Adıyamanlı Bayram Usta 2007’de ortaya çıkan bu iş fikri ile 90 m2 bir dükkanda işe başlayarak, kalitesini hiç bir zaman bozmadan günümüze kadar geldi. Üretim hattını genişleterek ve ortakları ile her geçen gün büyüyen iş modeli Türkiye’nin birçok il ve ilçelerinde açılan şubelerle kalite ve lezzetinden ödün vermeden markalaştı. Adıyaman’ın lezzetli çiğ köftesi maharetli Bayram Usta‘nın elleri ile buluşarak ortaya çok lezzetli çiğ köfte çıktı. Yoğun talepler üzerine Türkiye’nin birçok iline şubeler ve bayilikler veren Bayram Usta ve ekibi Adıyaman’ın önde gelen markası olmanın gururunu yaşıyor.

Lezzetini doğallığına borçlu

Çiğ köfte harcının içerisine eklemiş olduğu lezzeti saklamayan firma başarısı topraklarımızda yetişen mahsullere borçlu. Üretim hattından çıkan çiğ köfte çeşitli illerdeki şubelere gönderilerek satışa sunuluyor. Meşhur Adıyamanlı Bayram Usta Çiğ köftesi markasını taşıyan her ürün helal sertifikasına sahiptir. Çiğ köfte ürünü içerisinde herhangi bir çin tuzu, bulyon ve koruyucu gibi maddeler kesinlikle bulunmadan tamamen doğal olarak üretilerek son tüketici ile buluşmaktadır.

Her geçen gün büyüyen bir iş modeli

Hizmet sektörü içerisinde yer alan ve sektörün lideri olan Adıyamanlı Çiğköfteci Bayram Usta markasını bu seviyelere taşıyan müşterileri, iş ortakları ve çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimizi bir borç bilmekteyiz. Adıyaman’ın gururu Çiğ Köfteci Bayram Usta ailesi olarak sizlere her zaman daha iyisini sunmaya gayret ederek çalışacağız.

Kalite bizim adımız!

Müşterilerimizden gelen her türlü talebi titizlikle inceleyerek dikkate alıyoruz. Çiğ köfte üretimi ve tüketimine kadar geçen tüm süreçlerde son derece titizlik göstererek ürünlerimizi kaliteli malzemeler kullanmaktayız. Çiğ köftemizin kalitesi ve lezzetinin standartlığını koruyarak bayilere gönderilmektedir.


Kendi iş yerini kurmak isteyen girişimcilere bayilik fırsatı sunarak markamızı ve bizlere değer katacak yeni iş ortakları aramaktayız. Adıyamanlı Bayram Usta markası Türkiye’nin markası olduğuna ve bu markayı gururla taşıyacak yeni iş arkadaşlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Adıyamanlı Bayram Usta Çiğ Köfte Bayiliği Adıyamanlı Bayram Usta Çiğ Köfte Bayiliği Adıyamanlı Bayram Usta Çiğ Köfte Bayiliği
Adıyamanlı Bayram Usta Çiğ Köfte Bayiliği
Adıyamanlı Bayram Usta Çiğ Köfte Bayiliği
Adıyamanlı Bayram Usta Çiğ Köfte Bayiliği

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ