İş Kurma Fikirleri

Akıllı Telefon Üzerinden Bounty Uygulaması İle Ek Gelir Elde Edin!

Akıllı telefon üzerinden bounty uygulaması ile ek gelir elde edin

Gelişen teknoloji ek gelir elde etmek isteyen insanların önüne birçok fırsat çıkartıyor. Kolay para kazanmak isteyen insanlar internetten detaylı araştırmalar yapıyor, ancak vadedilen çoğu iş beklentileri biraz olsun karşılamıyor. Bilgisayar başında para kazanmanın yanı sıra akıllı telefonların gelişmesi ile ek gelir sektörü mobil çağa ayak uydurmaya da başlıyor. Bu gelişmeler ile paralel olarak ortaya çıkan Bounty adlı uygulama, insanlara ufak görevler vererek gezerken para kazanılmasını sağlıyor. Gezmeyi seven insanlar için bulunmaz bir nimet olan bu uygulama Türkiye merkezli Tewntify firması tarafından geliştiriliyor.

Ülkemiz merkezli olması da ödeme ve kazancın da kesin olarak yaptırılmasına olanak sağlıyor. İnternette düşük ücretle anket doldurtan, uzun uğraşların sonunda da elinize birkaç TL’den başka geçmesini sağlamayan uygulamalara kıyasla, Bounty size büyük bir ek gelir kapısı olacak. Temel olarak uygulamadan söz edecek olursak, Bounty uygulaması GPS ile yerinizi tespit ediyor ve size en yakın görevleri listeliyor. Bu görevler genellikle Vestel, Opet, Migros gibi büyük firmaların kendi firmalarını ya da rakip firmaları denetlemek istemesi ile ortaya çıkıyor. Tek yapmanız gereken ise görevde belirtilen firmanın iç ve dış mekanından birkaç fotoğraf görüntülemek.

Peki, bounty uygulaması nedir ve nasıl kullanılır?

Bounty uygulaması kullanıcıların GPS bilgilerinden yer tespiti yapan ve mesafeye göre kullanıcılara çeşitli görevler veren bir akıllı telefonlardan para kazanma uygulamasıdır. Bu uygulama üzerinden verilen görevler genellikle bir firmanın hizmet kalitesini ve sunduğu ürünleri gizli olarak incelemek ve fotoğraflamak üzerinedir. Tamamlanan görevlerden biriken parayı istediğiniz zaman banka ya da paypal hesabınıza isteyebilirsiniz.

Bounty ne kadar para kazandırır?

Görevlerin uzunluk derecesine göre farklı ücretleri vardır. Yapmanız gereken görev uzunluğu ne kadar fazla ise o kadar fazla para kazanabilirsiniz. Görevlerin minimum ücreti 2-3 TL olarak görülüyor. Bu görevler en fazla 5 dakikanızı alacaktır. Uzun görevler ise 10 ile 30 TL’ye kadar çıkabiliyor. Bu uygulamadan ek gelir sağlamak istiyorsanız gün içerisinde gezerken uygulamayı kontrol edebilir ve yakınlardaki görevleri takip edebilirsiniz. Ciddi bir iş olarak görüyorsanız ise harita üzerindeki görevlere giderek günde 4-5 saat gibi bir sürede aylık 900 TL kazanabilirsiniz. Tamamlanan görevler onaylandıktan sonra hesabınıza otomatik olarak geçiyor. Ödeme talebiniz ise işlem yoğunluğuna göre en geç 5 iş gününde onaylanacaktır.

Bu uygulamanın size sağladığı en büyük avantaj görevlerin her an her yerde olabilmesidir. Bu sayede şehir gezilerinizde ek gelire ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda birkaç dakika içerisinde para kazanabilirsiniz. Unutmayın, görevler herhangi bir firmayı görüntülemek de olabilir, bir müzenin çay bahçesini ziyaret etmek de olabilir. Uygulamayı biraz inceleyerek kendinize uygun bir görev bulabilirsiniz. Size para harcatacak görevler (bir restoranda bulunan bir yeme ya da tatlıyı test etmek gibi) size harcadığınız parayı da ödül olarak verecektir.

Ek gelire ihtiyacınız varsa siz de GooglePlay ve AppStore‘den Bounty‘yi indirebilir ve kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Diğer iş fikirleri hakkındaki başlıklara göz atmak isterseniz şunlardır;

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ