İş Kurma Fikirleri

Bayilik İlanları

Bayilik İlanları

Merhaba, sevgili iş kurma fikirleri ziyaretçileri sitemize üye olarak, firmanıza ait bayilik ilanları, evde ek iş ilanları ve firmanıza ait haberler vb. İş olanaklarını milyonlarca kullanıcımıza duyurabilirsiniz. Bu hizmet kapsamı tamamen ücretsizdir!

Bayilik ilanı nasıl eklerim?

Sitemize üye olduktan sonra, üyelik panelinde yer alan firma ekle bölümündeki gerekli alanları doldurduktan sonra bayilik vereceğiniz kategoriyi seçin ve ardından firmanız hakkındaki “tanıtım yazınızı, google maps konum, tanıtım videonuz ve fotoğraflar” ekleyerek bayilik ilanını gönderiyorsunuz. İlgili kategori editörleri tarafından incelendikten sonra uygun görüldüğü taktirde firmanızın bayilik ilanı yayına girmektedir.

NOT: firmanız hakkındaki tanıtım yazınız özgün cümle ve metinler içermesi son derece önemlidir! Aksi taktirde gönderdiğiniz bayilik veren firma, ek iş ilanları ya da haberleriniz yayına alınmaz!

Evde ek iş ilanları nasıl eklerim?

Üyelik panelinde yer alan ilan ekle bölümünde yer alan gerekli alanları doldurduktan sonra evde ek iş ilanları ve iş konularında kullanıcılarımızı haberdar edebilirsiniz.

Haber nasıl eklerim?

Üyelik kısmından haber ekle bölümünde yer alan kısımlara firmanız hakkında ya da farklı iş kollarında bizlere haber gönderebilir ve haberinizin milyonlarca kişi tarafından okunmasını sağlayabilirsiniz.

Şimdi üye olun! Ya da cswebim[at]gmail.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.