İş Kurma Fikirleri

Bitwalking Uygulaması İle Yürürken Para Kazanın

Bitwalking uygulaması ile yürürken para kazanın

İnternetten ek gelir ile kendine kazanç sağlamak isteyen insanlar bu sektörün büyümesine yol açıyor. En son çıkan yeniliklerden birisi olan Bitwalking ise insanlara hiç bir şey yapmadan sadece yürüyerek para kazanma imkanı sunuyor. Günlük düzenli olarak Bitwalking ile birlikte yürüyüş yaparak kendinize ayda yaklaşık 100 TL gibi bir kazanç sağlayabilirsiniz. Daha önce hiç duyulmamış bu para kazanma yöntemi, internetten para kazanma konusunda size oldukça yarar sağlayacaktır.

Yürüyerek para kazanmak

Kulağa oldukça cezbedici gelen bu para kazanma yöntemi insanları spora teşvik amaçlı düzenlenen bir uygulama. Uygulamanın adının Bitwalking olmasının sebebi, bir diğer alternatif para kazanma yöntemi olan Bitcoin sistemi ile çalışmasıdır. Bitwalking uygulaması size her 10 bin adım için 1 dolar gibi bir ücret ödüyor. Bu para ilk bakışta size düşük gelse de, sadece bir ay olarak düşünmezseniz bu uygulama ile ek gelir sağlayabilirsiniz. Özellikle işe yürüyerek gidiyorsanız ya da gün içerisinde zaten spor yapıyorsanız bu uygulamayı açarak ek işlem yapmadan günlük işlerinizde para kazanmanız mümkün. Biriken paranızı uygulama üzerinden para kazanmadığınızı düşünerek kontrol etmeyi bırakıp, aylar sonra biriken ücreti toplu olarak çekebilirsiniz. Uygulama üzerinden kısa sürede yüksek bir ücret kazanmak mümkün olmadığı için bunu bir iş olarak değil, uzun vadede bir ek gelir olarak görmeniz daha doğru olacaktır.

Şu an için uygulama Türkiye’de aktif halde değil ancak bu konuda çalışmalar devam ediyor. Para kazanmak için bu uygulamayı kullanmanın size sağlık açısından da getirisi olacağı için çift yönlü kar edeceksiniz. Programın sanal cüzdana yapacağı Bitcoin ödemesi, ülkemizde bulunan bankalar ile görüşmelerin olumlu sonuçlanması halinde direk olarak nakit çekilebilecek. Aksi halde ise bu biriken sanal parayı TL’ye çevirmek için bir Bitcoin cüzdan hesabına ihtiyacınız olacaktır. Kazandığınız bu Bitcoin bakiyesini isterseniz yatırım amaçlı kullanarak, internetten madencilik hizmeti veren sitelere depozito olarak gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz bu bakiyeyi birkaç ay içerisinde kat ve kat arttırabilirsiniz.

Yine aynı konular üzerinde şu yazılara da göz atabilirsiniz;

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ