İş Kurma Fikirleri

Müzik Dinleyerek İnternetten Nasıl Para Kazanılır?

Müzik Dinleyerek İnternetten Nasıl Para Kazanılır?

Bilgisayar ve internet günümüzün vazgeçilmez unsurlarındandır. Hele ki teknoloji çağında yaşadığımızı ve internetsiz bir yaşamın imkansız olduğunu düşündüğümüzde intenetten para kazanmak insanların en büyük istekleri haline gelmektedir. internet eğlence ve  boş vakitleri değerlendirme aracından ziyade para kazanabileceğiniz bir araç haline gelmektedir. birçok kişi, bu konuda herkes farklı alanlarda para kazanmak için farklı yollara aramaktadır. İnternetten para kazanma konusunda farklı fikirleri, değerlendirip size uygun olanları seçip kolayca para kazanabilirsiniz.

Bizler de bu konuda sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu konu da hem eğlenerek, hem de herhangi bir çaba gerektirmeksizin internet aracılığıyla para kazanabileceğiniz kolay para kazanma sistemi olan müzik dinleyerek para kazanmanın nasıl olduğu hakkında bilgi vereceğiz. Evde, işte, okulda, sokakta, parkta, bahçede, seyahat ederken her yerde müzik dinleyerek hem eğlenebilir hemde para kazanabilirsiniz. müzik uygulamaları  ile internetten para kazanabilirsiniz, bu uygulamaları kullanabilirsiniz.

Musicxray

Bu uygulama site üzerinden müzik dinleyerek para kazandırıyor. Diğer birkaç siteye göre daha fazla kazanç elde edebilirsiniz. Bu uygulama üzerinden müzik dinleyerek para kazanmak istiyorsanız Facebook hesabına sahip olmanız gerekiyor. Eğer Facebook hesabına sahip değilseniz hemen bir Facebook hesabı edinin. Uygulama üzerinde farklı kategorilerde şarkılar seçerek farklı çeşit müzikler alabilirsiniz. Uygulamada her şarkı için 10 cent ödeme yapılmaktadır. Hesabınızda 20 dolar biriktirdiğiniz zaman ise bu kazandığınız parayı Pay Pal hesabınıza aktarabilir ve oradan da ister kredi kartınıza isterseniz de hesabınıza aktarabilirsiniz.

Slicethe Pie

Bu siteyi kullanabilmeniz için Avrupa ya da Amerika kıtalarından birinde yaşamanız gerekmektedir. Üye olurken e- posta kısmına pay pal hesabınızın kayıtlı olduğu e-posta adresinizi yamayı unutmayın. Siteye üye olurken yaşadığınız yeri Avrupa ya da Amerika kıtası olarak seçmelisiniz. Kayıt sırasında adresiniz Türkiye olarak seçerseniz, hiçbir kazanç sağlayamayabilirsiniz. Bu site her şarkı için yaklaşık olarak 5 ile 10 cent arasında ücrete vermektedir. Kazancınız dinlediğiniz şarkı sayısına bağlı olarak değişmektedir. Hesabınızda 10 dolar veya daha fazla para biriktikten sonra pay pal hesabınıza paranızı gönderebilirsiniz.

Hit Protector

Bu müzik dinleme programı da diğer programlarla aynı formatta çalışıyor. Site size her gün belirli sayıda müzik göndermektedir. bu müzikleri belli saniye dinlemeniz gerekmektedir. Bu sürede genel olarak 90 saniye civarındadır. Daha sonra ise dinlediğiniz müzik hakkında kısa bir yorum yapmanız istenmektedir. Dinlediğiniz her şarkı için uygulama size puanlar vermektedir. Puanlarınız biriktikten sonra bunları ister, online alışveriş için kullanabilirsiniz. Eğer alışveriş için kullanmayacaksanız pay pal hesabınıza aktararak nakit olarak kullanabilirsiniz.

Radio Royalty

Bu uygulamada ise dinlediğiniz şarkının türüne ve uzunluğuna bağlı olarak puanlar kazanıyorsunuz. Kazanadığınız puanları ise pay pal hesabınıza yollayarak kullanabilirsiniz. İnternet mağazası için de alışveriş çeki olarak kullanabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ