İş Kurma Fikirleri

Yeni Girişimciler için Düşük Maliyetli Paylaşımlı Hazır Ofis Seçeneği

Start-up’lar, yeni iş kuranlar, küçük ve orta ölçekli işletmeler, ofis giderlerinde tasarruf yapmak isteyenler için son yılların en moda ofis tercihi paylaşımlı hazır ofisler… Bu ofis modelinde zamanı da parayı da boşa harcamak yok. İdari işleri yönetmeye sarf ettiğiniz tüm enerjinizi artık daha önemli işlerinize ve işlerinizi nasıl daha iyi yerlere taşıyabileceğinize dair çalışmalara harcayabilirsiniz. Paylaşımlı hazır ofisler ile bir yandan güvenli ve mutlu çalışmanın keyfini yaşarken diğer yandan işinize konsantre olarak daha üretken olabilirsiniz.

Çoğu kişi hakkında çok az şey biliyor. Avrupa’da ve dünyada uzun yıllardır örnekleri var. Türkiye’deki geçmişi ise ne çok uzun ne çok kısa… 90’lı yılların sonu 2000’lerin başı derken her şeyin hazırına alıştık. ‘’Ofisin de hazırı olur mu?’’ diyenler ve merak edenler için; hazır ofis nedir sorusunun yanıtını bu yazımızda ele alacağız.

Hazır Ofis Nedir?

Hazır ofis firmaları tarafından gündeme getirilen “hazır ofis” kavramını günümüzün koşullarına en uygun şekilde modern ve fonksiyonel olarak tasarlanmış kapalı ofis alanları olarak tanımlayabiliriz. Tamamen size özel, talep ettiğiniz büyüklükte ve çalışan sayınıza göre hazırlanabilen bir hizmet olan hazır ofiste çalışmaya başlamak için bilgisayarınızı alıp gelmeniz yeterli. Aydınlatmadan klimaya, masadan sandalyeye, telefondan internete ve diğer demirbaş ofis eşyalarına varıncaya kadar tüm gereksinimleriniz siz ofise ayak basmadan hazırlanmış oluyor. Fotokopi, fax, adres gösterebilme, sekreter vb. hizmetler de başta olmak üzere ofis işinizi bir ofisten yürütebilmek için ihtiyacınız olan her şey hazır ofis kiralık seçenekleri sayesinde size sağlanmış oluyor. Tüm bunların dışında paylaşımlı model kapsamında toplantı odası, lounge alanı, mutfak gibi alanları da kullanabilme hakkına sahip oluyorsunuz.

Hazır Ofislerin Avantajları

  • Normal şartlar altında kiralaması oldukça maliyetli olan şehrin merkezi noktalarındaki teknolojik ve modern plazalarda çok uygun fiyatlar ile ofis sahibi olabiliyorsunuz.
  • 4 farklı şehir ve 12 lokasyonda bulunan ofislerimizin tamamına metro ile hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabiliyorsunuz.
  • Plaza Cubes hazır ofis çözümleri içerisindeki genel giderler tek bir faturaya dahil. Böylece yıllık giderlerinizin hesaplanması oldukça kolaylaşırken tüm gizli maliyetler de görünür hale geliyor. Eski tip ofis maliyetlerinizin tamamını ortadan kaldırıyoruz. Artık ödemelerinizi farklı yerlere değil tek bir yere yapabilirsiniz.
  • Ofisinizin temizlik, IT, diğer altyapı hizmetleri, toplantı odasının sizin için hazırlanması gibi süreçler sizin için organize ediliyor.
  • Kiralama hizmetinin kapsamı dahilinde olan profesyonel toplantı odalarını rezervasyon sistemi üzerinden ayırtabiliyor, müşteri görüşmelerinizi prestijli hale getirebiliyorsunuz.
  • Siz, müşterileriniz ya da misafirleriniz lounge alanındaki sınırsız çay, kahve ve diğer ikramdan yararlanabilirsiniz.
  • Asiste edilecek süreçleriniz hiçbir zaman sekteye uğramıyor. Size özel yönetici asistanlarımız her daim görevlerinin başındalar. Kargolarınızın karşılanması, telefonlarınızın karşılanması vb. tüm ofis süreçlerinde sizlere en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyorlar.
  • Her ofisimizin lounge alanlarında düzenlediğimiz konsept etkinliklerde iş dünyasının profesyonelleri ile bir araya gelerek sosyalleşebilir, her sektörden yerli veya uluslararası şirketler ya da start-up’lar ile yepyeni networking imkanları yakalayabilirsiniz.

Hazır Ofis Fiyatları

Plaza Cubes olarak bugün İstanbul, Ankara, İzmir ve Almanya’nın Düsseldorf şehri olmak üzere 4 önemli şehir ve 12 farklı lokasyonumuzda hazır ofis hizmetleri veriyoruz. Lokasyonlarımızın tamamı bulundukları şehir özelinde ticaretin ve iş hayatının kalbinin attığı en prestijli noktalarda bulunuyor. Ayrıca tüm ofislerimiz ulaşım açısından metro ve diğer toplu ulaşım araçlarına yakınlık hususunda en iyi konumda yer alıyor. Toplu taşıma dışında özel aracınız ile de rahatlıkla ulaşım sağlayabilmeniz mümkün. Tüm bu özellikler aslında hazır ofis fiyatları üzerinde belirleyici olan unsurları oluşturuyor. Talep edilen m2 ölçülerine, bulunduğu lokasyona vb. değişkenlere göre fiyatlarda farklılıklar olsa da Plaza Cubes ofislerinde ofis sahibi olmak her zaman çok avantajlı…

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ