İş Kurma Fikirleri

Yeni İş Fikirleri

Yeni iş fikirleri

Gittikçe kötüye giden ekonomi, çoğu iş imkanını ortadan kaldırırken siz de yeni iş fikirleri mi arıyorsunuz. Size geçiminiz için gerekli olan maddi kaynağı sağlayacak bir işin yanında ilgi alanlarınız ile uyumlu yeni iş fikirleri mi yapmak istiyorsunuz. O zaman yeni iş fikirleri arasında olan ikinci el kitapların üzerine düşünün. İkinci el kitaplar, ilk sahipleri tarafından yabana atılan ve yeni sahipler arayan kitaplardır. Siz de bu kitaplar için aracılık edebilirsiniz. Yapmanız gereken girişim, ikinci el kitapları toplamak olacaktır.

 
Kitapları satmak için belli bir iş yerine de ihtiyacınız yok. İnternet üzerinden yürüttüğünüz açık artırmalar sayesinde ikinci el kitapları talep edenlere satışa sunabilirsiniz. Bu ikinci el satış sürecinde size yarar sağlayacak sistemlerden yararlanmayı unutmayın. Özellikle atılmak üzere olan kitaplara ulaşmanız sizin için hayati öneme sahip olacaktır. Bunun için geniş bir iletişim ağına sahip olmalısınız. Kurduğunuz insan ilişkileri doğrultusunda ikinci el kitapları toplayın, onları gözden geçirin ve bakımlarını yapın.

 
Daha sonra bu kitaplara minimum bir ücret belirleyerek kitapları açık artırmaya sokun. Böylece kitaplar değerlerinden bir şey kaybetmeden kitapseverler ile buluşabilecektir. Bir kargo firması ile anlaşarak kargoların ucuza mal olmasını sağlayabilirsiniz. Açık artırmaya katılan kitapseverlere, kitapların ulaşımında kargo bedelini ekleyebilir ya da kargonun karşı ödemeli olarak gönderileceğini belirtebilirsiniz.

 

Yeni iş fikirlerinden haberdar olmak ister misiniz?

İkinci el kitap açık artırmaları gibi, çalışma gün ve saatlerini sizin belirleyebileceğiniz bir yeni iş kurmak isterseniz siz de yeni iş fikirlerine dair en önemli platformlardan birisi olan İş Kurma Fikirleri platformundan yararlanabilirsiniz. Yeni iş imkanları, yeni iş fikirleri, iş kurma sürecinde izlenilmesi gereken süreç, iş kurma sürecinde yararlanılabilecek fonlar, uluslararası firmaların bayilikleri ve uluslararası ticaretten nasıl istifade edilir, bunların hepsini bu platform sayesinde öğrenebilirsiniz. Siz de kurduğunuz işlerin büyümesi için bu platformdan yararlanabilirsiniz.

 
Bayilik arayışında olan küçük işletmeler ile temas kurup, ürettiğiniz ürünlerin ya da sunduğunuz hizmetlerin daha geniş bir kitleye ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Yeni iş fikirleri yanında bu iş fikirlerini hayata geçirecek fonlardan da haberdar olabilirsiniz.

Yeni işler yeni fikirler Artık insanların rutin işlerinden sıkılmasıyla birlikte, yeni tarz işlere yönelmektedir. İnsanların...